.

.

Попусти
SikeLaier за LG HG2 18650 18650 3000 mAh електронска цигара Полнење енергија на батеријата високо празнење, 30A висока струја

SikeLaier за LG HG2 18650 18650 3000 mAh електронска цигара Полнење енергија на батеријата високо празнење, 30A висока

DEN 133.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Номиналниот Напон:
3.6 v
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1-5
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
Yes
Број На Модел На:
1-5
Бренд Име:
SiKeLaier
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
18*65
Производи во категоријата