.

.

Попусти
Bimoo 12V 15W 5m линија Водоотпорен Риба Привлекување на Светлината Риба Светилка Лигњи Риболов Отворено Светла Кампување

Bimoo 12V 15W 5m линија Водоотпорен Риба Привлекување на Светлината Риба Светилка Лигњи Риболов Отворено Светла Кампување

DEN 521.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Bimoo
Позиција:
Океански Брод Риболов
Риболов Прачка Категорија:
Мраз Риболов Прачка
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Број На Модел На:
AA
Род Должина:
1.8 m
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата