.

.

Попусти
Универзална СТП Кожа столче опфаќа За Lifan X60 X50 330 320 520 620 630 720 автомобил додатоци авто стил 3D автомобил стапови

Универзална СТП Кожа столче опфаќа За Lifan X60 X50 330 320 520 620 630 720 автомобил додатоци авто стил 3D автомобил

DEN 3383.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
25cm
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
Меки и удобни, Штити од дели, дамки, бледнее, dirtIte
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Тежина:
3kg
Mfg Серија Број:
Универзална Столче Опфаќа
Материјал Тип:
PU
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Погоден за модели:
Тоа е погоден за 95% модели на автомобили
Материјал Тип:
СТП Кожа
Производи во категоријата