.

.

Попусти
челик ATV Off-road мотоцикл издувните покрие обичај мото пригушувач цевка shield покрие пета guard за Харли мотоцикл издувните топлина

челик ATV Off-road мотоцикл издувните покрие обичај мото пригушувач цевка shield покрие пета guard за Харли мотоцикл

DEN 311.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Име На Модел:
К-ЕС-07
Објектот Висина:
7cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
lizoai
Специјални Функции:
издувните маска
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
26.5cm
Објектот Ширина:
5.5cm
Производи во категоријата