.

.

Попусти
Relogio Masculino Желка Форма Унисекс Антички Случај Гроздобер Месинг Rib Синџир Кварц Види Џеб

Relogio Masculino Желка Форма Унисекс Антички Случај Гроздобер Месинг Rib Синџир Кварц Види Џеб

DEN 70.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Еднонасочно
Случај Обликот:
Круг
Функција:
00
Dial Дијаметар:
1inch
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
види
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
00m
Движење:
Кварц
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
shshd
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Производи во категоријата