.

.

Попусти
2 парчиња/број 7Остриги T72ER 3G / Wolder miTab Слобода 3G екран на допир Digitizer панел Таблета Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

2 парчиња/број 7Остриги T72ER 3G / Wolder miTab Слобода 3G екран на допир Digitizer панел Таблета Стакло Сензор Замена

DEN 186.96

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
Остриги T72ER 3G / Wolder miTab Слобода 3G
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Производи во категоријата