.

.

Попусти
2017 Нов Стил SDI Конвертор Адаптер CVBS 3D декодирање на SDI Поддршка Full-HD / SD-SDI / 3G-SDI 2 SDI Пристаништа Бесплатен Превозот

2017 Нов Стил SDI Конвертор Адаптер CVBS 3D декодирање на SDI Поддршка Full-HD / SD-SDI / 3G-SDI 2 SDI Пристаништа

DEN 1343.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Должина:
Пакување:
картонска кутија
Број На Модел На:
Адаптер
Тип:
Коаксијален Кабли
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Бренд Име:
wiistar
Функција:
Никој
Примена:
Мултимедијални,Камера
Конектор A:
РКА
оклопна:
Не-Заштитени
Конектор Б:
Коаксијален
Пол:
Машко-Машки
Примена:
Мултимедијални
Име на производ:
CVBS да SDI onverter
Влез порта:
VGA,CVBS
Излезна Порта:
2 SDI порти
апликативен:
Мултимедијални
Адаптер:
САД/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА стандард на располагање
Бесплатен превозот :
Поддршка
Производи во категоријата