.

.

Попусти
VVT Променлива Времето Електромагнетниот за CHEVROLET CRUZE ASTRA AVEO SONIC TRAX PONTIAC G3 САТУРН 55567050 967488028 12992408 1235299

VVT Променлива Времето Електромагнетниот за CHEVROLET CRUZE ASTRA AVEO SONIC TRAX PONTIAC G3 САТУРН 55567050 967488028

DEN 479.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Име На Модел:
55567050
Објектот Должина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
55567050
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
55567050
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
55567050
Зафатнина:
55567050
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
PABOKAY:
OCV0002
Производи во категоријата