.

.

Попусти
Трговија на големо со Висок Квалитет три боја Римски Numerals Писмо Кристал Нараквици Алки од не ' Рѓосувачки Челик Накит За Жените & Човек

Трговија на големо со Висок Квалитет три боја Римски Numerals Писмо Кристал Нараквици Алки од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 168.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Челик Боја, се Зголеми Златна Боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
позлата:
Злато-боја
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ev-b88
Компатибилност:
Никој
Стил:
Романтични
Дијаметар:
6cm
Производи во категоријата