.

.

Попусти
заден лев Заклучување на Вратата Latch Actuator За SEAT ALTEA XL ТОЛЕДО ШКОДА OCTAVIA фолксваген ГОЛФ V VI ПЛУС JETTA TOUAREG TOURAN

заден лев Заклучување на Вратата Latch Actuator За SEAT ALTEA XL ТОЛЕДО ШКОДА OCTAVIA фолксваген ГОЛФ V VI ПЛУС JETTA

DEN 456.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Име На Модел:
7L0839015D, 7L0 839 015D, 7L0 839 015 D
Другиот Дел Број:
7L0839015E, 7L0 839 015E, 7L0 839 015 E
Земја/Регион на Производство:
Моќ Заклучување на Вратата Latch Actuator 7L0839015, 7L0 839 015
Објектот Должина:
8inch
Производителот Дел Број:
7L0839015A, 7L0 839 015A, 7L0 839 015 НА
Модел Година:
За шкода
Објектот Висина:
8inch
Материјал Тип:
за GOLF V (2004-2009) GOLF VI (2008-) GOLF PLUS (200
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LARATH
Осветленост Дел Број:
3D4839015A, 3D4 839 015A, 3D4 839 015 НА
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
За Седиште
Специјални Функции:
за JETTA (ПРАВА 2005-2011) TOUAREG (2002-2010) ) TOURAN (2003-2006)
Објектот Ширина:
8inch
Поставување на Возило:
заден лев 7 pin
Тип:
Заклучување На Вратата Активатори Latch
Производи во категоријата