.

.

Попусти
Мажите Лов Борба Јакни Грб Товар Панталона Тактички Воена Униформа Отворено Маскирна Облека Сет

Мажите Лов Борба Јакни Грб Товар Панталона Тактички Воена Униформа Отворено Маскирна Облека Сет

DEN 1632.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
CLUSGO
боја:
Црна,Песок,КП,ACU,АУ,FG,МК Маскирна
крпа lenght:
Редовни
Стил:
bdu
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сезоната:
четири сезона
Дебелина:
Стандард
Манжетната Стил:
стои јака
Обвивка Материјал:
Полиестер
ОЕМ:
Yes
Карактеристики:
65% Најлон + 35% Polyster
Производи во категоријата