.

.

Попусти
1pc SEEYULE Автомобил Mp3 Плеер Безжична Bluetooth Hands-free Телефонски Повици FM Предавателот Музика и играње со LED Двојна USB 4.1 Полнач

1pc SEEYULE Автомобил Mp3 Плеер Безжична Bluetooth Hands-free Телефонски Повици FM Предавателот Музика и играње со

DEN 442.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Специјални Функции:
MP3 Плеери,FM Предавателот
Име На Модел:
SY-CMP3-4
Компјутерската Меморија Големина:
Нема меморија
Од Моќ:
5W
Објектот Тежина:
0.07kg
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108MHz
Резолуција:
128*64
Бренд Име:
SEEYULE
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Објектот Големина:
Прибл. 7.3cmx3.2cmx4.5cm
Големина На Дисплеј:
1.2
Напон:
12V
боја:
Црна
Материјал Тип:
ABS+електронски компоненти
боја:
Црна
Bluetooth Верзија :
V4.0
Аудио формат:
MP3/WMA/МАЈМУН/FLAC/WAV
Поддршка Мемориски Картички:
ТФ-Картичка, USB Флеш Диск
одделение:
Топ Одделение, Со Висок Квалитет
Функција:
Автомобил Bluetooth Приемникот и на Говорникот
feature2:
автомобил mp3 плеер
Feature3:
Hands-free телефонски повици
Производи во категоријата