.

.

Попусти
9.6 Инчен за КОЦКА u63/u63gt таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

9.6 Инчен за КОЦКА u63/u63gt таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

DEN 168.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
QVK
Производи во категоријата