.

.

Попусти
Висок квалитет 1000PCS трговија на големо бело ПВЦ празно smart картичка со чип AT24C02

Висок квалитет 1000PCS трговија на големо бело ПВЦ празно smart картичка со чип AT24C02

DEN 10872.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
smart картичка
Бренд Име:
RZX
Точка име :
празно картичка
Материјал:
ABS&ПВЦ
меморија:
2Kbits
Големина:
85.5*54mm
боја:
Бела или празно
Печатење:
за термички печатач
чип:
AT24C02
Сертификат:
ISO 9001
Протокол:
ISO7816
Бизнис природата :
производителот/ фабрика / фабрика трговија на големо
Производи во категоријата