.

.

Попусти
WT-B348 трговија на Големо Сопствени Природни Howlite Камен Алка Зелена Шушка Нерегуларни Камен Широк Закачам Со 24K ИПГ Electroplated

WT-B348 трговија на Големо Сопствени Природни Howlite Камен Алка Зелена Шушка Нерегуларни Камен Широк Закачам Со 24K

DEN 1128.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Зелена
Дијаметар:
прилагодлив
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
WT-B348
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
позлата:
Од Чисто Злато Боја
Производи во категоријата