.

.

Попусти
SHUOSI Дијамант сликарство Крстот Бод Дијамант Везови 5D Diy Животинско Куче Дијамант Мозаик Слика Rhinestones Подарок SY3

SHUOSI Дијамант сликарство Крстот Бод Дијамант Везови 5D Diy Животинско Куче Дијамант Мозаик Слика Rhinestones Подарок

DEN 234.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
SHUOSI
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
дијамант облик:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина тип:
Масло clother
Име На Производ:
Колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Декорација:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид decoratio
Производи во категоријата