.

.

Попусти
6Pcs Злато/Сребрена Метал Салфетка Прстени Салфетка Тока За Свадба Банкет Хотел Ресторан на Вечера Табела Декорација Serviette Носителот

6Pcs Злато/Сребрена Метал Салфетка Прстени Салфетка Тока За Свадба Банкет Хотел Ресторан на Вечера Табела Декорација

DEN 354.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Број На Модел На:
YC327
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Netfeature
Метал Тип:
Легура
боја:
злато ,сребро.
Функција:
serviette носителот
Повод:
Свадба,банкет ,хотел,ресторан
Површината занает:
позлата
Производи во категоријата