.

.

Попусти
8 pack 7.4 V XRD Li-ion 18650 2600MA Батеријата Пак звучници засилувачи батеријата Дигитални /PowerBank батерија на пакет

8 pack 7.4 V XRD Li-ion 18650 2600MA Батеријата Пак звучници засилувачи батеријата Дигитални /PowerBank батерија на

DEN 1275.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тежина:
90
Големина:
18650
Напон:
7.4V
Број На Модел На:
батеријата пакет
Бренд Име:
LIANGTE
Номиналниот Капацитет:
2600
Тип:
Li-Ion
Примена:
Велосипед
Производи во категоријата