.

.

Попусти
Ново Момче Одговара За Свадба Момчиња Матурска Одговара на Деца Облека Поставите 5pcs/костуми Палто+Вест+Црни Панталони+Вратоврска +Чорапи Момче Формално Костим

Ново Момче Одговара За Свадба Момчиња Матурска Одговара на Деца Облека Поставите 5pcs/костуми Палто+Вест+Црни Панталони+Вратоврска

DEN 1412.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8, 10, 12M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
T12146
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
детството прекрасна
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Формално
боја:
како слики
Возраст:
12M-10T бебе момче поставува
Сезоната:
Пролет, есен зима
момче облека сет :
бебе момче облека сет
Децата Облека Поставува:
бебе момче облека
Детска Облека Поставува:
момче одговараат на
детска облека сет:
момче облека сет
бебе момче облека:
бебето поставено
лето одговара за момчиња:
момчето одговара на формалната
момчињата одговара за свадби:
момчињата матурска одговара
Производи во категоријата