.

.

Попусти
Задни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 400 89-91 БЛАГАЈНИЧКИТЕ N 400 82-88 CB600F HORNET 98-03 VTR1000 SP1 RC51 00-04

Задни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 400 89-91 БЛАГАЈНИЧКИТЕ N 400 82-88 CB600F HORNET 98-03 VTR1000

DEN 839.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1000g
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Ширина:
24cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
F5
Објектот Должина:
24cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
24cm
Motobike Направи:
Хонда
Специјални Функции:
заден диск роторот
Материјал Тип:
Челик
Производи во категоријата