.

.

Попусти
TIROLT11861d Премиум Микрофибер Сунѓерот за Миење Автомобил Чистење Мултифункционален Автомобил чистење со четка за Чистење Алатки

TIROLT11861d Премиум Микрофибер Сунѓерот за Миење Автомобил Чистење Мултифункционален Автомобил чистење со четка за

DEN 408.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Ширина:
14cm
сет парче:
1
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
27cm
Објектот Тежина:
120g
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Специјални Функции:
микрофибер автомобил перење сунѓер е корисно и економски
Бренд Име:
Тирол
Производи во категоријата