.

.

Попусти
Велосипед Велосипед Handlebar Рефлектор Рефлексивни Пред Задните Педалата За Безбедност На Објектив

Велосипед Велосипед Handlebar Рефлектор Рефлексивни Пред Задните Педалата За Безбедност На Објектив

DEN 25.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Rear Reflector Clamp (on the seatpost)
Материјал:
Пластични
Тип:
Рефлексивни Налепници
Бренд Име:
OOTDTY
Производи во категоријата