.

.

Попусти
За Јамаха XJR400R 1999 - 2010 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Виткање 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

За Јамаха XJR400R 1999 - 2010 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Виткање 2000 2001 2002 2003 2004 2005

DEN 877.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
15.8cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
ПРОДОЛЖИ СВИТЛИВА
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Име На Модел:
За Јамаха XJR400R 1999-2010
Бренд Име:
ELFRhino
Motobike Направи:
Јамаха
is_customized:
Yes
Тип:
Виткање & Проширување на CNC Држела
Производи во категоријата