.

.

Попусти
Дијамант Везови Слон Сликарство Класичен Стил, Плоштад Смола Целосно Област Дијамант Мозаик Мушка Работа Рачно Изработени Недовршени Занает

Дијамант Везови Слон Сликарство Класичен Стил, Плоштад Смола Целосно Област Дијамант Мозаик Мушка Работа Рачно Изработени

DEN 153.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
30x20cm Rolled Bag, 40x30cm Rolled Bag, 50x40cm Rolled Box, 60x45cm Rolled Box
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
huacan
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Рамка:
No
Име:
Дијамант Сликарство Цртан Филм Слон
Тип:
beadwork
Тема:
дијамант везови Божиќ
Стил:
сликите на растенијата
Вежба Област:
дијамант везови целосна опрема
алатка:
1plastic пенкало;1glue;1plastic плоча;1tweezers
Дијамант големина:
2.5x2.5mm
Големина на слика:
30*20cm / 40*30cm / 50*40cm / 60*45см
Ткаенина Тип:
Платно
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел
Производи во категоријата