.

.

Попусти
Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, MP3 MP4 литиум батерија, 750mah заштита плоча, мали гумите за џвакање тип

Голем капацитет за 3,7 V литиум полимер батерија, MP3 MP4 литиум батерија, 750mah заштита плоча, мали гумите за џвакање

DEN 432.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција
Производи во категоријата