.

.

Попусти
Go2linK Покритие За ZTE 981 Случај Флип Паричникот СТП Кожа Случај За ZTE 981 Покрие Магнетни Fundas Носителот Стојат Телефон Случај

Go2linK Покритие За ZTE 981 Случај Флип Паричникот СТП Кожа Случај За ZTE 981 Покрие Магнетни Fundas Носителот Стојат

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Motorola G5
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Слатки,Шарени,Апстракт,Животински
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Go2linK
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Лесното масло врежана
Големина:
170*90*15mm
Материјал:
TPU Кожа со Осветлување Масло Врежана
Погоден за:
ZTE 981
боја:
Лав, волкот, був итн..10 модели е по избор
анти удар:
Yes
Потпирачот:
Yes
случај стил:
Животински и Растителни Шема
картичка:
Yes
Површински Третман:
Ligting масло позлатен
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUMB-ZTE981
Производи во категоријата