.

.

Попусти
јасно бели Нов Прекрасен Дизајн Мат Помине Уметност Stamper Scraper со Силиконска Капа Желе 3.5 см Помине Печат Печат Алатки

јасно бели Нов Прекрасен Дизајн Мат Помине Уметност Stamper Scraper со Силиконска Капа Желе 3.5 см Помине Печат Печат

DEN 40.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Дефиниција
Тежина:
32g
Материјал:
Силикон пластика
Количина:
6656556
Шаблон Тип:
Печат
Бренд Име:
MingLee
Големина:
2.8-4cm
Број На Модел На:
YZ0015
детали:
Stamper со Капа & Scraper /1 сет
Тип:
помине уметност stamper
главата големина:
3.5
Тежина:
34
Материјали:
силикон+пластика
Обликот:
3.5 см за рефил глава
Количина:
Помине Уметност Stamper со Капа & Scraper /1 сет
Име:
Слез Stamper
Сет:
Scraper И Stamper
го поставите големина:
1 сет
Производи во категоријата