.

.

Попусти
CKAHSBI Жени Работи Панталони Фитнес Салата се Кандидира Leggings Панталона Полиестер Брзо Сушење на Слободното Жените Спортски Сива Лабава Панталона

CKAHSBI Жени Работи Панталони Фитнес Салата се Кандидира Leggings Панталона Полиестер Брзо Сушење на Слободното Жените

DEN 367.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
CKAHSBI
Затворање Тип:
Drawstring
Број На Модел На:
q262
Материјал:
Полиестер
Ткаенина состав:
Полиестер (полиестер)
Големина:
M,L,XL,XXL
Стил:
Спорт и рекреација
Применливи сцена:
Спортски трендови, фитнес телото, фитнес опрема, спортски работи
За сезоната:
Зима, пролет, лето, есен
ткаенина име:
Lycra
Боја:
Црна, црна и бела (со рефлексивни), светло сива
Производи во категоријата