.

.

Попусти
2PC Отстранлив Рефлексивни Магнетни СТУДЕНТ ВОЗАЧ на Автомобили Безбедност Браник Магнет Знаци Авто Автомобил Налепници Decals #SGB-12-2

2PC Отстранлив Рефлексивни Магнетни СТУДЕНТ ВОЗАЧ на Автомобили Безбедност Браник Магнет Знаци Авто Автомобил Налепници

DEN 191.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
0.05cm
Објектот Дијаметар:
11.8inch
Модел:
Предупредување Марка
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
WISENGEAR
категорија:
Висока Јачина Анти Нула Филм
Име На Модел:
SGB-12-2
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
11.8inch
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
3.1inch
Налепница Сместување:
Целото Тело
Функција:
Рефлексивни УВ Заштитен & Водоотпорен
Пакет Се Вклучени:
2 дел
Производи во категоријата