.

.

Попусти
2017 Древните Кинески Ingots Форма LED Светло Цвет Тенџере Бои Променливи Прозрачна Флеш Цвет Када Фах СВЕТЛИНА Колонист Затворен 1pc

2017 Древните Кинески Ingots Форма LED Светло Цвет Тенџере Бои Променливи Прозрачна Флеш Цвет Када Фах СВЕТЛИНА Колонист

DEN 2256.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Бела
Лист Големина:
Медиум
Тип:
Лонци,Цвет Када
Стил:
Европа
Употреба Состојба:
Кат
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Број На Модел На:
SK-LF12Q
Бренд Име:
skybesstech
Материјал:
LLDPE Polythylene пластика
По завршувањето:
matte
Име на производ:
Бои Променливи Светлечки LED блиц Светлина Flowerpot
Број На Модел На:
SK-LF12Q (L64*W27*H30cm)
Материјал:
LLDPE Polythylene пластика
RGB LED Кол:
6Pcs
Осветлување:
SMD 5050 Супер-светли LED
Контрола:
IR 24 копчињата на Далечинскиот управувач
боја:
RGBW 16 Бои Промена Четири Мувла Факултативна
Полнење/Користат време:
3-5Hours/8-10hours
изработка:
Ротациона Лиење
услуга по:
1 Година ДОВЕДЕ и 3 Години ЈП Домување во гаранција
Производи во категоријата