.

.

Попусти
Нови пристигнување За Huawei нова 2 плус 5.5 инчен Случај Ретро Луксузни Крокодил Кожата Книга Покритие За Huawei nova2 плус Телефон Торба Случај

Нови пристигнување За Huawei нова 2 плус 5.5 инчен Случај Ретро Луксузни Крокодил Кожата Книга Покритие За Huawei

DEN 84.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Huawei нова 2, Huawei нова 2 плус
Големина:
5.5
дизајн:
Обична,Животно,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
крокодил кожата
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
subin
Број На Модел На:
За huawei Нова 2 плус
Тип:
Случај
Производи во категоријата