.

.

Попусти
Мажите Пролет, Есен Воена Град Тактички Водоотпорен Маскирна Товар Панталони Пешачење Multipocket Дише Целокупната Долги Панталони

Мажите Пролет, Есен Воена Град Тактички Водоотпорен Маскирна Товар Панталони Пешачење Multipocket Дише Целокупната

DEN 1035.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
PAVEHAWK
Број На Модел На:
ZZG7589
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
Материјал Технологија:
СУПЕР-TEX
Тип На Објект:
Целосна Должина
Панталона Стил:
Маскирни Панталони за мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Панталони тип:
Армијата Тактички Панталони
боја:
Армијата зелената боја, Црна, Сива,КП
Функција:
Водоотпорен , Големи Џебови, Дише, Windproof, Топло, Топлина Одраз
добро за:
СВАТ,Армијата, Борба, Тактички, Воена, Неврзан
Seanson:
Пролет, Лето, Есен, Зима
внимание:
Не се вклучуваат на појас
Производи во категоријата