.

.

Попусти
Нови производи домот, ласерски сече срце облик прилагодено лого свадба покани со вметнување, плик

Нови производи домот, ласерски сече срце облик прилагодено лого свадба покани со вметнување, плик

DEN 1272.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
бела, жолта, црвена, вино црвено, виолетово, сребрена, зелена, сина, морска сина, црна, светло зелена, светло жолта, виолетова, портокалова, champage злато, злато, кафеава, сива, розова, чоколадо, coffie, kraft, светло сина
Големина:
standard size
празник:
Стил:
Фестивали
Број На Модел На:
INC207
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
Материјал:
Хартија
логото:
на располагање,бесплатно бесплатно
Technic :
ласерски сече/3d/die намали
Тема:
Љубов
Се прилагодите:
welcom вашиот дизајн
shippment:
Chinapost, dhl, ems, ups-от, fedex
боја:
бела, празно , розова, црвена, жолта ,видете на боја картичка
Погодна прилика:
свадба ,забава ,церемонијата,бизнис
Големина:
15*15cm
MOQ:
50sets
Производи во категоријата