.

.

Попусти
Црна, Бела 10.1 За ASUS MeMo Pad ME103 K010 ME103C Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Сензор MCF-101-1521-В1.0

Црна, Бела 10.1 За ASUS MeMo Pad ME103 K010 ME103C Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Сензор MCF-101-1521-В1.0

DEN 348.72

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
ASUS
Компатибилен Бренд:
за Asus
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
За me103k допир
Број На Модел На:
За ME103 ME103C K010 Допир
Големина:
10.1 inch
боја:
Црна
Модел:
MCF 101 1521 V1.0
Тип:
MCF-101-1521-В1.0 таблет компјутер
За:
за me103 допир
време на испорака:
3-5 дена
Состојба:
во продавница подготвени да брод
Гаранција:
6 месеци
Производи во категоријата