.

.

Попусти
BXIO Велосипедизам Панталони Долго Велосипед Панталони Есен/зима Дише Велосипед Про Спортски Облека Pantalones Де Ciclsmo BX-040-P

BXIO Велосипедизам Панталони Долго Велосипед Панталони Есен/зима Дише Велосипед Про Спортски Облека Pantalones Де

DEN 1055.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BXIO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Број На Модел На:
BX-040-P
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталони тип:
долги панталони лигавче
Панталони Големина Опсег:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Големина На Изборот:
Треба Според Нашите Големина На Табелата
две тип:
Зимски Тип и Не-зимски Тип
Зимски Тип:
Со Топлинска Руно
Не-Зимски Тип:
Без Топлинска Руно
Производи во категоријата