.

.

Попусти
Креативни Мулти-Користете Бамбус Маса Организатор 5 Слотови Еко Бамбус Влакна Козметика/Дребулии Складирање Кутија Далечински Контролер Носителот

Креативни Мулти-Користете Бамбус Маса Организатор 5 Слотови Еко Бамбус Влакна Козметика/Дребулии Складирање Кутија

DEN 1475.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Употреба:
Далечински Контролер
Број На Модел На:
MJBWWS1745
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
Полигон
Решетки Количина:
5 слотови
Техника:
Сјајни
Производот:
Канцеларија Организатор
Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
бамбус
Спецификација:
18x14.8x10cm
Капацитет:
Други
Оптоварување:
Други
Производи во категоријата