.

.

Попусти
11.1 cm*14.1 cm Цртан филм Нинџа Самурај Воинот Меч Штрајк Оружје Винил Автомобил Налепница Автомобил-стил, Црна/Сребрена S6-4029

11.1 cm*14.1 cm Цртан филм Нинџа Самурај Воинот Меч Штрајк Оружје Винил Автомобил Налепница Автомобил-стил, Црна/Сребрена

DEN 42.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
S6-4029
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
11.1cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
14.1cm
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
Производи во категоријата