.

.

Попусти
CHINCOLOR Соларна Светилка за Далечинска контрола на мерењето LED Надворешен Ѕид Светилка потоп светлината Сончева Градина светлина водоотпорен градина осветлување DA

CHINCOLOR Соларна Светилка за Далечинска контрола на мерењето LED Надворешен Ѕид Светилка потоп светлината Сончева

DEN 3887.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Карактеристики:
LED автоматски во темно средини
Заштита Ниво:
IP65
Напон:
6V
Употреба:
За итни случаи
Бренд Име:
CHINCOLOR
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
F1K45
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2years
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Соларни Ќелии Тип:
Литиум Батерија
Заштита Ниво:
IP65
Wattage:
5W
Производи во категоријата