.

.

Попусти
MaiYaCa Боксер мека tpu телефон случај маска за iPhone X 6 6s 7 7plus 8 8Plus 4 4S 5 5S 5C случај coque

MaiYaCa Боксер мека tpu телефон случај маска за iPhone X 6 6s 7 7plus 8 8Plus 4 4S 5 5S 5C случај coque

DEN 62.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Симпатична,Транспарентен,Ткаеше,Животински
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Транспарентен Мека TPU Случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за iphone 6 6Plus:
Маска за iphone 7 7Plus x случај
случај за iphone 7 7plus 8plus:
маска за iphone 6 6s 7 8 7plus
за iphone 5 5s 6 7plus случај:
телефон случај за iphone 5S 6S 6SPLUS маска
случај за iphon 8 6 6S:
Маска за iphone 6 6S 7 7plus
маска за iphone X 7plus:
мобилен маска за iphone X 8 8PLUS
Објектот:
Боксер Позадина
Модел:
Т-sh4454
Производи во категоријата