.

.

Попусти
Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ# 23220-0C050 23220-0P020 23220-0C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUX

Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ 23220-0C050 23220-0P020 23220-0C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUX

DEN 1104.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Специјални Функции:
-
Другиот Дел Број:
-
Објектот Должина:
-
Објектот Тежина:
0.22kg
Објектот Ширина:
-
Поставување на Возило:
-
Материјал Тип:
-
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Осветленост Дел Број:
23220-0P020
Производителот Дел Број:
23220-0C050
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
Земја/Регион на Производство:
-
Објектот Висина:
-
Точка име :
ПУМПА ЗА ГОРИВО
OEM /Дел број:
23220-0H110, 23220-75040, 23220-75020, 23220-0P020, 23220-0C020, 23220
Боја:
Токму онака како што сликите покажуваат
Снабдување Способност:
5000pcs/месец
начин на плаќање:
Paypal /Western union /Aliexpress / T/T
Превозот услови:
DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,ARAMEX,итн
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон
Состојба:
Нови
Производи во категоријата