.

.

Попусти
10x W5W T10 194 168 авто led светло автомобил светилки КОЧАН 8SMD LED CANBUS Силициум Супер Светла Бела Табличка Сијалица Автомобил Стил

10x W5W T10 194 168 авто led светло автомобил светилки КОЧАН 8SMD LED CANBUS Силициум Супер Светла Бела Табличка Сијалица

DEN 132.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
сино, мраз сина, зелена, црвена, бела, жолта, розова
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
сите
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Бренд Име:
YSY
Автомобил Марка:
сите
Температура На Боја:
8000k
Wattage:
0.24W
Тип Socket:
T10/192/W5W
Број На Модел На:
YSY-T10 КОЧАН 8SMD-2 СИЛИКА
Тежина:
1.6g
боја:
Бела
Напон:
12V
Големина:
9.8mm*20mm
Лумен:
80 Lm/сијалица (Приближно)
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Извор На Светлина:
КОЧАН
Производи во категоријата