.

.

Попусти
bowarepro Црвени Дијаманти за Кристално Стакло knob се Повлече Справи со Врата се справи со кујна Рачки на Мебел и Прибор 1+3Pcs Завртки 22/25/30мм

bowarepro Црвени Дијаманти за Кристално Стакло knob се Повлече Справи со Врата се справи со кујна Рачки на Мебел и

DEN 47.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
вратата се справи со
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
боја:
црвена боја
Materiaal:
кристално стакло
Тип:
Мебел Справи & Knob
дупка:
Една Дупка
Големина 1:
30*26.68 mm
број:
1*Рачка+ 3Pcs Завртки 22/25/30мм
Модел:
Дома Се Повлече Рачка
Стил:
Модерна
Цел:
украс
Обликот:
круг кристално стакло копчиња
Производи во категоријата