.

.

Попусти
Нов Дизајнер Зима Faux Крзно Маскирани Parkas Средината Долги Памук-поместена грб Машки тенок одговара overcoat Топло Windbreaker Ровот 070604

Нов Дизајнер Зима Faux Крзно Маскирани Parkas Средината Долги Памук-поместена грб Машки тенок одговара overcoat Топло

DEN 1344.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Долго
Маскирани:
Yes
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
070604
Тежина На Пакет:
1.000kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
15cm x 12cm x 6cm (5.91in x 4.72in x 2.36in)
Производи во категоријата