.

.

Попусти
FSTUNING 12v led табличка светлина за Toyota Camry Prius автомобил плоча светлина број плоча светилка опашка број светилка за LEXUS Is200

FSTUNING 12v led табличка светлина за Toyota Camry Prius автомобил плоча светлина број плоча светилка опашка број

DEN 204.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Интерфејс Тип:
Никој
Објектот Тежина:
0.1kgs
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Име На Модел:
LED лиценца светилка за Toyota Camry Aurion Avensis Verso Prius
Wattage:
8W
Напон:
12V
Бренд Име:
FSTUNING
Тип На Објект:
Табличка Светла
Lumens:
800LM
Специјални Функции:
ОЕМ адаптер доведоа автомобил табличка крушка светилка
Температура На Боја:
Чиста Бела 6500K автомобил опашка лиценца број сијалица
Работен напон:
ВАШИНГТОН 9-32V(одговара 12V 24V возила) автомобил табличка светлина
Wattage:
8W
Светлината sourse:
led табличка светлина
LED чип:
18SMD 3528 LED чипови секоја светилка
автомобил модел 1:
За Toyota Camry Aurion Avensis Verso Prius
автомобил модел 2:
За Lexus Is200 Is300 Gs300 Gs430 Es300 Es330 Rx300 Rx330 Rx350
автомобил модел 3:
За МИЦУБИШИ Colt плус Grandis 2003~
Производи во категоријата