.

.

Попусти
Цртан Филм Марки Габи Елка Cookie Алатки Торта Декорација Bakeware Кујна Gadgets, Додатоци Божиќ Торта Декорација

Цртан Филм Марки Габи Елка Cookie Алатки Торта Декорација Bakeware Кујна Gadgets, Додатоци Божиќ Торта Декорација

DEN 173.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
05
Бренд Име:
flowerherd
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Производи во категоријата