.

.

Попусти
WOSAWE mens велосипед возење велосипед хулахопки mtb шорцеви водоотпорен жените велосипедизам спуст долна облека велосипедизам планински велосипед возење шорцеви

WOSAWE mens велосипед возење велосипед хулахопки mtb шорцеви водоотпорен жените велосипедизам спуст долна облека велосипедизам

DEN 879.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Рефлексивни,Анти-пот,Брз Сува
Материјал:
Lycra,Полиестер
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
BC131
Име:
Мултифункционален Спортски Шорцеви
боја:
BLUE & ЦРНА
Материјал:
100% Полиестер
Применливи:
Фитнес,Трчање, Велосипедизам и др. Погоден за сите видови на спортски активности
Производи во категоријата