.

.

Попусти
15CM Јапонски аниме слика G. E. M. GINTAMA Sakata Gintoki одговараат glassed вер акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња

15CM Јапонски аниме слика G. E. M. GINTAMA Sakata Gintoki одговараат glassed вер акција фигура изборот на модел на

DEN 802.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
ПВЦ
Димензии:
15cm
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Бренд Име:
dalok hakid
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
15CM
Пол:
G. E. M. GINTAMA Sakata Gintoki
Година:
G. E. M. GINTAMA Sakata Gintoki
Стил:
G. E. M. GINTAMA Sakata Gintoki
Производи во категоријата