.

.

Попусти
8 Боја За Џип Renegade 2015- Воздух Излезот на Пропустливи Покрие Декорација Налепница Decal Трим ABS Автомобил Стил Додатоци

8 Боја За Џип Renegade 2015- Воздух Излезот на Пропустливи Покрие Декорација Налепница Decal Трим ABS Автомобил

DEN 419.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
Jeep Renegade 2015 2016 Година
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
200g
Производи во категоријата