.

.

Попусти
Р3 нова популарна мотоцикл издувните пригушувач & мотоцикл додатоци средината цевка средината на пригушувач За Yamaha YZF-Р3 YZFR3 2014 2015 година

Р3 нова популарна мотоцикл издувните пригушувач & мотоцикл додатоци средината цевка средината на пригушувач За Yamaha

DEN 6095.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
EPS-032-КА-В
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Motobike Направи:
Јамаха
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл издувни цевки&midle цевка
Fitment:
За Yamaha YZF-Р3 YZFR3 2014-2016
Состојба:
100% Сосема Нов и висок квалитет
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик & карбонски влакна
Посебна функција:
мотоцикл издувни цевки&midle цевка
детали за производот:
слика шоу
Количина:
stes
Производи во категоријата