.

.

Попусти
Baijinbai Црна Еден Слој Долго Свадба Shawl Обвива Chiffon Shawl Жените Партија Shawl Вечер Фустан Повод Шамија

Baijinbai Црна Еден Слој Долго Свадба Shawl Обвива Chiffon Shawl Жените Партија Shawl Вечер Фустан Повод Шамија

DEN 288.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
исто како на слика
Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Baijinbai522
Техника:
Предиво Обоена
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Baijinbai
Производи во категоријата